درباره ما

امیر ثابت محمدی متولد سال 1365 مدیر عامل شرکت اندیشه فرازان و مدرس دانشگاه در رشته های HSE و مهندسی ایمنی صنعتی می باشد. وی از سال 1387 در صنعت توزیع نیروی برق کار خود را حوزه ایمنی و بهداشت آغاز نمود. سپس در سال 1390 به عنوان مدیر HSE در صنایع فولاد مشغول فعالیت بود و از سال 1391 در حوزه بهداشت و درمان از جمله مدیریت بیمارستان، مدیریت کنترل کیفیت، مدیریت IPD، مدیریت کلینیک های تخصصی و ... مشغول می باشد. ایشان در حوزه های ایمنی، مدیریت، استقرار سیستمها و ... در دانشگاه های فنی و حرفه ای، علمی کاربردی، غیر انتفاعی، جهاد دانشگاهی و شرکتها و موسسات خصوصی و بین المللی، دوره های آموزشی و سمینارهای علمی برگزار می نماید. 

وی در حال حاضر مدرس دانشگاه، مشاور و مدرس رسمی وزارت کار و مدیر عامل شرکت اندیشه فرازان می باشد.

موسسه آموزشی اندیشه فرازان مفتخر است در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ ایمنی در سطح جامعه و افزایش سلامت جامعه و نیروی کار، دوره های آموزشی با مجوز وزارت کار، جهاد دانشگاهی و کمپانی QAL برگزار نماید. دوره های آموزشی بر حسب درخواست کارفرمایان محترم در محل کارگاه قابلیت برگزاری را داشته و همراه با برگزاری کلاس های آموزشی، بسته های تخفیف و مشاوره رایگان نیز ارائه می گردد.

همچنین یکی از خدمات موسسه، مشاوره اخذ گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران می باشد که جهت صدور، تمدید و دریافت گواهینامه موقت صلاحیت ایمنی، خدمات ارزنده ای به صاحبان مشاغل ارائه می گردد.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک های ذیل مراجعه فرمایید:

عناوین دوره های آموزشی

عناوین مشاوره های تخصصی

گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران

مدارک مورد نیاز جهت دریافت گواهینامه صلاحیت ایمنی